عکس از محصولات خود را به همراه شماره تماس به ما ایمیل کنید ، پس از بررسی و تایید اولیه با شما تماس خواهیم گرفت.

محصولات دست ساز معمولا شبیه هم نیستند ولی ما این تضمین را می دهیم که محصول دریافتی شما با عکس منتشر شده در نورهان تا 90 درصد مشابهت داشته باشد.

در صورت مغایرت با پشتیبانی تماس بگیرید و پس از بررسی، می توانید محصول را مرجوع کنید.

مبلغ پرداختی شما تا دریافت و تایید شما نزد نورهان به امانت می ماند تا در صورت هر مشکلی وجه شما استرداد شود.

محصولات نورهان جوری انتخاب, گلچین و طراحی شده که هر مورد علاقه هر سلیقه ای باشد.

محصولات نورهان را می توانید به راحتی برای دیگران خرید کنید و هدیه بدین. برای این منظور در قسمت آدرس، آدرس شخصی که قرار است هدیه را تحویل بگیرد بنویسید.

در قسمت یادداشت خرید عنوان کنید این خرید را می خواهم هدیه کنم. نام و نام خانوادگی هدیه گیرنده به همراه شماره تماس را بنویسید. در صورتی که می خواهید کارتی در کنار محصولات قرار گیرد و یادداشت شما داخلش باشد حتما متن را بنویسید.

برای مثال ؛ همسر عزیزم تولدت مبارک ، همسرت رضا

در صورت سفارشی تر کردن محصول با پشتیبانی تماس بگیرید.

گاهی اوقات شما سلیقه شخص هدیه گیرنده را نمی دانید. در این مواقع شما می توانید با کارت هدیه نورهان این امکان را به هدیه گیرنده بدهید تا خودش محصول مورد نظر را خریداری کند.

کارت هدیه خریداری شده امکان مرجوعی ندارد.

در منوی نورهان در بخش پیگیری سفارش می توانید روند محصول خودتان را از ثبت سفارش, در حال ساخت و آماده سازی، ارسال شده و … مشاهده کنید. همچنین بعد از پست محصول می توانید کد سفارش پست خودتون رو تحویل بگیرید تا از طریق سایت اداره پست، سفارش خودتات را پیگیری کنید.

پس از ثبت سفارش و واریز مبلغ آن امکان لغو سفارش وجود ندارد.

با پشتیبانی تماس گرفته و ما از طریق فروشنده پیگیری خواهیم کرد.

با توجه به اینکه متریال محصولات دست ساز به صورت کم خریداری می شود و رقم بالاتری نسبت به محصولات شرکتی پرداخت می شود برای همین محصول تمام شده گران تر تمام می شود. با توجه به هنر دستی که به کار برده می شود تمام تلاش تولیدکنندگان نورهان برای این است با کمترین سود ممکن کالا به دست مشتری برسد. برای همین برای مبالغ زیر 500 هزارتومان مجبوریم هزینه حمل و نقل از مشتری بگیریم که محصولات را با پست می فرستیم که رقم پایینی شود.

محصولات نورهان به همه شهرهای ایران با پست صورت می گیرد. ما مبلغ 20 هزارتومان به صورت میانگین برای هر محصول از مشتری دریافت می کنیم. در تهران مشتری می تواند علاوه بر پست با پیک موتوری نیز کالای خود را دریافت کند.

محصولات نورهان با پست ارسال می شود. مشتری های شهر تهران می توانند با پرداخت هزینه محصول را با پیک موتوری نیز دریافت کنند.

تمام تلاش ما در نورهان بر این است که با کمترین قیمت ممکن محصول به دست مشتری برسد برای همین شاید نتوانیم خیلی محصولاتمان را با تخفیف ارائه دهیم ولی تمام تلاشمون رو می کنیم در سال چند باری تخفیف ویژه روی محصولات نورهان داشته باشیم. یا هر ماه روی یکی دو محصول خوب تخفیف بزاریم.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید